Ďalší Startup Bootcamp je za dverami a sľubuje opäť intenzívny dvojdňový tréning, ktorý môže posunúť slovenské startupy o niekoľko krokov bližšie k úspechu. Uskutoční sa 7. a 8. novembra v Bratislave a je jedinečnou príležitosťou pre nádejné projekty, ktoré to so svojím podnikaním myslia vážne.


Máte startup, ktorý si trúfa na spoluprácu s bankou, vnímate svoj long-game potenciál, ale ste stále na začiatku cesty a radi by ste využili pomoc odborníkov? Chcete získať spätnú väzbu od skúsených mentorov a ľudí z korporácie predtým, ako prvýkrát predstúpite pred investora?

Získate ju zadarmo počas dvoch dní plných intenzívnych workshopov na našom Startup Bootcampe. Poskytnú vám ju skúsení mentori, ktorí dopodrobna rozanalyzujú váš startup, upozornia na najčastejšie nedostatky a pomôžu nasmerovať jeho potenciál tým správnym smerom.

Výber startupov, ktoré sa Startup Bootcampu zúčastnia, sa neobmedzuje len na fintechy – podporíme akúkoľvek domácu inováciu, ktorá má podľa nás dostatočne silný potenciál uspieť. A ktovie? Možno sa niektorým z nich otvorí cesta na vytvorenie synergie pre spoluprácu so Slovenskou sporiteľňou a dostanú sa priamo do hľadáčika nášho programu Seed Starter.

Viem, že nič neviem

Na Bootcampoch sa zdôrazňuje dôležitosť pochopenia trhu, modelovania typického zákazníka a odvahy odlíšiť sa prostredníctvom komunikácie. Témami diskusií sú bežné chyby startupov, ako napríklad slabá prezentácia či nedostatočná orientácia na zákazníka a sales. Úprimný feedback od mentorov tak founderom často otvorí oči a zároveň ich lepšie pripraví na prilákanie investorov i dlhodobý úspech na trhu.

„Zažijete krušné dva dni, váš pitch deck pravdepodobne prekopeme od základu, ale každá pripomienka, ktorú si od nás vypočujete, by vás mala posunúť vpred.“

Vítek Šubert, Unicorn Attacks